en

Slavonice 2022
Bridžový turnaj družstev 28. 4. – 1. 5. 2022

Hotely

Pro rezervaci ubytování prosím kontaktujte organizátory. Hotely se nacházejí na historickém hlavním náměstí a turnaj probíhá právě v nich. Všechny jsou plně rezervované pro potřeby našeho bridžového turnaje.

Besídka***

Economy1190 Kč
Standard1290 Kč
Extra1490 Kč
Premium1690 Kč
Přistýlka490 Kč

Ceny za pokoj a noc

Besídka je nejznámější hotel ve Slavonicích a středobod našeho turnaje s hracím sálem. Nabízí originálně navržené a zařízené dvoulůžkové pokoje většinou s možností přistýlek. Cena za ubytování zahrnuje vydatnou snídani o třech chodech.

http://www.besidka.cz

Pivoňka (dříve Arkáda)***

Jednolůžkovýod 1360 Kč
Dvoulůžkovýod 1590 Kč
Třílůžkovýod 1930 Kč

Ceny za pokoj a noc

Pěkný tříhvězdičkový hotel s nově rekonstruovanými pokoji. Nabízí jedno- až třílůžkové pokoje kategorií Standard, Superior a Deluxe většinou s možností přistýlek. Jeden z pokojů je s bezbariérovým přístupem. Cena je včetně snídaně.

http://www.hotelpivonka.cz

Alfa*

S příslušenstvím420 Kč
Bez příslušenství270 Kč

Ceny za osobu a noc

Jednoduché ubytování v dolní části náměstí pro méně náročné. V nabídce jsou dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím či dvou- a vícelůžkové pokoje s příslušenstvím společným pro celé patro.

http://www.hotelalfa-slavonice.cz

Ubytování v soukromí

Kromě hotelů jsme pro vás rezervovali ubytování v soukromí u různých poskytovatelů na náměstí nebo v jeho bezprostřední blízkosti.

Apartmány pod věží

Dvoulůžkový1460 Kč
Přistýlka500 Kč

Ceny za pokoj a noc

Stylové nadstandardní ubytování v apartmánech přímo naproti Besídce zařízené historickým nábytkem s vybavenou kuchyňkou a samostatnou koupenou. Ubytování je bez snídaně. Penzion je striktně nekuřácký.

http://www.apodvezi.cz/

Rekreační dům Slavonice - Markéta Neradová

Jednolůžkový520 Kč
Dvoulůžkový840 Kč

Ceny za pokoj a noc

Rekreační dům Slavonice se nachází 100 metrů od náměstí. Pokoje vybavené TV mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Rekreační dům Slavonice nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu. V budově je rovněž k dispozici sdílená kuchyně. Ubytování je bez snídaně.

http://www.neradova.com/ubytovani-slavonice-rekreacni-dum/

Penzion Slavonice - Karel Kunc

Jednolůžkový450 Kč
Dvoulůžkový800 Kč
Třílůžkový apartmán1200 Kč

Ceny za pokoj a noc

Nedávno postavený penzion, který nabízí příjemné ubytování s rodinnou atmosférou kousek od historického centra Slavonic. Pro ubytované je k dispozici společná kuchyňka.

http://www.penzionslavonice.cz