en ru

Slavonice 2020
Bridžový turnaj družstev 30. 4. – 3. 5. 2020

Hotely

Pro rezervaci ubytování prosím kontaktujte organizátory. Hotely se nacházejí na historickém hlavním náměstí a turnaj probíhá právě v nich. Všechny jsou plně rezervované pro potřeby našeho bridžového turnaje.

Besídka***

Dvoulůžkový1290Kč
Dvoulůžkový Extra1490Kč
Dvoulůžkový Premium1690Kč
Přistýlka490Kč

Ceny za pokoj a noc

Besídka je nejznámější hotel ve Slavonicích a středobod našeho turnaje s hlavním "renesančním" hracím sálem. Nabízí originálně navržené a zařízené dvoulůžkové pokoje většinou s možností přistýlek. Cena za ubytování zahrnuje vydatnou snídani o třech chodech.

http://www.besidka.cz

Arkáda***

Jednolůžkový900Kč
Dvoulůžkový1100Kč
Třílůžkový1300Kč

Ceny za pokoj a noc

Pěkný tříhvězdičkový hotel a druhé hrací místo. Nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek. Cena je včetně snídaně.

http://www.hotelarkada.cz

Alfa*

S příslušenstvím410Kč
Bez příslušenství260Kč

Ceny za osobu a noc

Jednoduché ubytování v dolní části náměstí pro méně náročné. V nabídce jsou dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím či dvou- a vícelůžkové pokoje s příslušenstvím společným pro celé patro.

Ubytování v soukromí

Kromě hotelů jsme pro vás rezervovali ubytování v soukromí u různých poskytovatelů na náměstí nebo v jeho bezprostřední blízkosti.

Rekreační dům Slavonice - Markéta Neradová

Jednolůžkový470Kč
Dvoulůžkový780Kč

Ceny za pokoj a noc

Rekreační dům Slavonice se nachází 100 metrů od náměstí. Pokoje vybavené TV mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Rekreační dům Slavonice nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu. V budově je rovněž k dispozici sdílená kuchyně. Ubytování je bez snídaně.

http://www.neradova.com/ubytovani-slavonice-rekreacni-dum/

Apartmány pod věží

Dvoulůžkový1200Kč
Přistýlka300Kč

Ceny za pokoj a noc

Stylové nadstandardní ubytování v apartmánech přímo naproti Besídce zařízené historickým nábytkem s vybavenou kuchyňkou a samostatnou koupenou. Ubytování je bez snídaně. Penzion je striktně nekuřácký.

http://www.apodvezi.cz/