Chaosbridge
Slavonice

O pohár města Slavonic 2016
Bridžový turnaj družstev 28. 4. – 1. 5. 2016

Pro rezervaci ubytování prosím kontaktujte organizátory. Hotely se nacházejí na historickém hlavním náměstí a turnaj probíhá právě v nich. Všechny jsou plně rezervované pro potřeby našeho bridžového turnaje.

Hotely

Besídka***

Cena za pokoj a noc:
Dvoulůžkový1290Kč
Dvoulůžkový Extra1490Kč
Přistýlka490Kč

Besídka je nejznámější hotel ve Slavonicích a středobod našeho turnaje s hlavním "renesančním" hracím sálem. Nabízí originálně navržené a zařízené dvoulůžkové pokoje většinou s možností přistýlek. Cena za ubytování zahrnuje vydatnou snídani o třech chodech.

http://www.besidka.cz

Arkáda***

Cena za pokoj a noc:
Jednolůžkový800Kč
Dvoulůžkový950Kč
Třílůžkový1100Kč

Pěkný tříhvězdičkový hotel a druhé hrací místo. Nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek. Cena je včetně snídaně.

http://www.hotelarkada.cz

Alfa*

Cena za osobu a noc:
S příslušenstvím310Kč
Bez příslušenství210Kč

Jednoduché ubytování v dolní části náměstí pro méně náročné. V nabídce jsou dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím či dvou- a vícelůžkové pokoje s příslušenstvím společným pro celé patro.

Ubytování v soukromí

Kromě hotelů jsme pro vás rezervovali ubytování v soukromí u různých poskytovatelů na náměstí nebo v jeho bezprostřední blízkosti.

Apartmány pod věží

Cena za pokoj a noc:
Dvoulůžkový850Kč
Přistýlka400Kč

Stylové nadstandardní ubytování v apartmánech přímo naproti Besídce zařízené historickým nábytkem s vybavenou kuchyňkou a samostatnou koupenou. Ubytování je bez snídaně. Penzion je striktně nekuřácký.

http://www.apodvezi.cz/gallery.html

U Giordanů

Cena za pokoj a noc:
Jednolůžkový450Kč
Dvoulůžkový700Kč

Ubytování v renesančním domě s fasádou do ulice zdobenou sgrafity s muzeem historických řemeslných nástrojů v přízemí domu a v 1. patře "Luteránské modlitebna", která je vyzdobena barevnými freskami z roku 1568. V domě je možné zajistit prohlídku výstavy i s výkladem. Je možné parkování v zahradě domu. Ubytování je bez snídaně.

http://www.evagiordanova.com

Rekreační dům Slavonice - Markéta Neradová

Cena za pokoj a noc:
Jednolůžkový430Kč
Dvoulůžkový720Kč

Rekreační dům Slavonice se nachází 100 metrů od náměstí. Pokoje vybavené TV mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Rekreační dům Slavonice nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu. V budově je rovněž k dispozici sdílená kuchyně. Ubytování je bez snídaně.

http://www.neradova.com/ubytovani-slavonice-rekreacni-dum/

Penzion Slavonice - Karel Kunc

Cena za pokoj a noc:
Jednolůžkový450Kč
Dvoulůžkový800Kč

Nedávno postavený penzion, který nabízí příjemné ubytování s rodinnou atmosférou kousek od historického centra Slavonic.

http://www.penzionslavonice.cz

Ubytování Maříková

Cena za pokoj a noc:
Dvoulůžkový750Kč
Přistýlka150Kč

Stylové ubytování ve 2 apartmánech v renesančním domě vedle Besídky. Pokoje včetně sociálního zařízení, ubytování je bez snídaně.

http://www.ubytovani-slavonice.wz.cz